”Me Ty”, kënga e Luizit pushton Europën. 2.2 milion shikime në 24 orë(Foto)

”Me Ty”, kënga e shkruar dhe e kënduar brenda shtëpisë së ”Big Brother Albania Vip 2” nga këngëtarë Luiz Ejlli për Kiarën si dhuratë për Shën Valentin, ka pushtuar Europën. Kënga në YouTube numërom mbi 2.2 milion shikime, dhe është një rekord që nuk është vendosur më parë as nga artistët që kanë vite që janë pjesë e skenës, pasi Luizi ka vite që nuk këndon më.

Kënga është bërë Trending duke ku ka shqiptarë.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.


Na ndiqni: