I vodhi portofolin ,arrestohet xhepisti 36-vjeçar në Korçë….

Specialistët për Hetimin e Krimeve arrestuan në flagrancë shtetasin E. P., 36 vjeç, banues në Korçë, për veprën penale “Vjedhja”, pasi dyshohet se i ka vjedhur portofolin me një sasi parash, një shtetasi tjetër.

Materialet procedurale i kaluan prokurorise se rrethit gjyqësor Korçë, për veprime të mëtejshme.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.


Na ndiqni: