“I qetë me duart me gjak” /Arrestohet Dan Hutra, ‘ killeri’ serial i grave(Foto)

Dan Hutra, autori i masakrës së trefishtë të ndodhur këtë të mërkurë në Tiranë është arrestuar nga policia. 41-vjeçari është arrestuar në afërsi të landfillit të Sharrës. Autoritetet policore kanë sekuestruar edhe armën e krimit. Ai ka thënë se ka bërë atë që ka dashur,i pa penduar . Ndërkohë që gjatë shoqërimit në Drejtorinë e Policisë në Tiranë është shfaqur i qetë , me kokën lart dhe duart me gjak…

Eksperti Karamuço tha se Hutra kishte një objektiv të katërt. “Ai do vriste personin që siguroi armën e vrasjes së babait të tij, por nuk i mbante mend derën e shtëpisë.”


Kjo është dhe fotoja e publikuar nga Policia e Shtetit e Hutras me pranga në duar.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.


Na ndiqni: