Pas dy të përjashtuarve, vjen një tjetër zarf i zi në Big Brother ….

Orët e fundit ishin dramatike në shtëpinë e edicionit të dytë të Big Brother Albania VIP. Një pas një, u nxorën jashtë me pahir, dy personazhe të njohur. Brenda dhjetë orëve u larguan Ermiona Lekbello dhe Eva Alikaj. E para iku pas një situate të rënduar mes sharjesh, ofendimesh dhe ngritje zëri e nervash .E dyta, iku edhe ajo me ceremoni, e përzënë nga produksioni, pasi i tha Luizit, “Unë ta çaj kafkën”.

Më herët përzunë një tjetër personazh Vip, Kejvina Kthella, pasi goditi Luizin. Po ashtu shtëpinë e ka lënë dhe këngëtarja Valbona Mema. Gjithashtu edhe Sabiani, këngëtar i njohur dhe ish-konkurrenti i “Big Brother VIP 1”, ka kërkuar këtë të mërkurë që vajza e tij të dalë nga realiti show. Edhe më herët ai është shprehur kundër lojës që Keisi po bën në “Big Brother”, veçanërisht lidhja me Kristin. Nisur nga ngjarjet e fundit dhe përjashtimi i Ermionës paraditen e sotme, Sabiani ka kërkuar që edhe vajza e tij të dalë nga ai emision.


Ermiona merre dhe gocen time me vete kur te dalesh”, shkruan Sabiani mbi një video të publikuar në llogarinë e tij në Instagram. Këto largime dhe vendimet e produksionit në disa raste janë kritikuar nga ndjekësit në rrjetet sociale duke futur në udhëkryq spektaklin. Madje, në një rast është protestuar dhe pranë ambienteve të shtëpisë së “Big Brother”.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.


Na ndiqni: