E rëndë në Athinë/ Adoleshenti shqiptar goditet me thikë nga 3 persona

Një plagosje me thikë ka ndodhur mbrëmjen e së premtes në sheshin Karamalaki në Agios Panteleimonas të Athinës. Një 15-vjeçar shqiptar është sulmuar nga tre persona. Këta të fundit kanë kërcënuar adoleshentin me thikë duke i kërkuar t’u jepte telefonin. 15-vjeçari ka reaguar ndaj tyre, por ata e kanë goditur me thikë në kofshë.

Pas plagëve të marra, i riu është dërguar me urgjencë në spitalin e fëmijëve ku edhe ka marrë ndihmën e parë dhe ndodhet në gjendje të mirë shëndetësore.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.


Na ndiqni: