E cilësuar si tifozja më seksi e Botërorit/ Kroatja shfaqet në mbështetje të boksieri Amerikan

Pasi Floyd Mayweather Jr u argëtua në dyluftimin e tij kundër ish-luftëtarit të arteve marciale Aaron Chalmers, i cili zgjati 8 raunde në arenën O2 në Londër, Ivana Knoll tregoi veshjen sensuale me të cilën mbështeti boksierin amerikan. Mayweather, 46 vjeç, bëri paraqitjen e tij të parë në Mbretërinë e Bashkuar dhe nuk tregoi shenja të ngadalësimit, pavarësisht moshës së tij.

Paratë e tejkalonin yllin e Geordie Shore në çdo raund, ku shfaqi disa lëvizje që mahnitën fansat e pranishëm në event.


Ish-boksieri ishte i qetë gjatë 8 raundeve të planifikuara të meçit, i cili zyrtarisht përfundoi pa fitore për shkak se nuk ishte një ngjarje konkurruese. Mayweather përdori goditjen tradicionale që lartësonte legjendën e tij për të mbajtur distancën nga Chalmers, një lëvizje që kënaqi modelen, e njohur më mirë si fansja më e bukur e Botërorit “Katar 2022”.

Natën e së enjtes, më 23 shkurt, Floyd Mayweather organizoi me stil ditëlindjen e tij në një nga restorantet më ekskluzive në Londër. Ndonëse boksieri amerikan ka lindur më 24 shkurt, ai nuk ka dashur të presë më dhe ka përfituar nga mesnata e së enjtes për të nisur festimet luksoze.

Ivana Knoll, 30 vjeçe, e njohur për veshjet provokuese në “Katar 2022”, mori pjesë në festën e ditëlindjes së 46-të të boksierit amerikan.Me një fustan të zi të guximshëm që i linte pak vend imagjinatës, bukuroshja kroate u përball me temperaturat e ulëta të Londrës për të marrë pjesë në festën e boksierit.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: