Thellohet tragjedia/ Vrau me thikë gruan, shqiptari vetëvaret në qeli…

Fund tragjik për shqiptarin që vrau gruan me thikë. Xhafer Uruçi, i cili vrau me thikë bashkëshorten tij Zenepe Uruçi, është vetëvrarë në burgun e Ternit në Itali. 62-vjeçari vrau të shoqen duke e goditur disa herë me thikë pas një sherri mes të dyve, ndërsa mësohet se ai ka vrarë veten në qelinë e tij duke u varur me një çarçaf.

Uruçi ishte vetëm në qeli dhe ndodhej nën vëzhgim të rreptë pasi kishte zhvilluar edhe një seancë me psikologun e burgut.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: