Kristi i pakënaqur me çmimin nga Big Brother: “10 mijë euro i harxhoj për një orë në klub striptizmi…

Krist Aliaj duket se është i pakënaqur me shumën që morën finalistët. Ish-banori i BBV fitoi 10 mijë euro si finalist, por i ftuar sot në “Ëake up” u shpreh se një shumë e tillë harxhohet shumë shpejt. Për sakrificën që ka bërë, sipas Kristit kaq para janë pak. Madje me të qeshura tha se

ato para i harxhon për një orë në një klub striptizmi.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: