I ofrohen 20 mijë euro për një set fotografik me Efin dhe Oltën, Kiara refuzon…

Ish-banorja e “Big Brother VIP 2”, Kiara Tito ka rënë pre e telefonatës kurth në emisionin “Ndryshe” në Top Albania Radio. Ajo ka marrë një telefonatë ku i kërkohet të bashkëpunojë për një revistë me Efin dhe me Olta Gixharin. Moderatorja përgjigjet prerë me “Jo”. Po ndërsa i thonë se pagesa prej është 20 mijë euro, Kiara thotë se do e diskutojë me menaxherin.

E njëjta ofertë iu komunikua Kiarës edhe për opinionisten Zhaklin Lekatari, por në këtë rast paratë nuk e joshën dhe moderatorja ishte e prerë se nuk ka një bashkëpunim mes tyre. Më pas Kiarës i zbulohet se e gjitha ishte një lojë. Moderatorja e priti me shumë sportivitet.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: