Mihallaq Andrea vjen me koncert recital ,në 20 Maj në Korçë…

Produksioni i shumëpritur i një prej figurave më të dashura të Korçës.
Artisti i cili gjithë jetën i’a kushtoi krejtësisht muzikës korçare e vecanërisht serenatave, për t’u bërë më pas me zërin e tij të ëmbël, melodioz dhe krejtësisht të vecantë, pjesë e pandarë e serenatave në Korçë.
Krijimet e tij u bënë hite dhe këndoheshin kudo, ashtu si sot.
Ai sjell për ju këngët hite , në një version të ri , bashke me” All in Band” dhe shume instrumentistë e vokalistë për një natë të paharruar.

🗓Dt. 2️⃣0️⃣ Maj
🕖Ora 1️⃣9️⃣0️⃣0️⃣
Teatri A.Z.Çajupi


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: