Zhgjedhjet mbaruan/ Euro, rregjistron rritjen e rrufeshme….

Sot, më 18 maj 2023, dollari amerikan blihet me 103.6 lekë dhe shitet me 105.2 lekë. Euro blihet me 112.3 lekë dhe shitet 113.8 lekë. Paundi britanik sot blihet me 128.2 lekë dhe shitet me 130.8 lekë.Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 114.6 lekë, ndërsa në shitje me 116.7 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 76.3 lekë dhe në shitje me 78.5 lekë.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: