Çudira Shqiptare/ Sapo zbret nga makina, biznesmeni sulmohet nga qeni(Video)

Biznesmeni Nexhip Sulejmani është sulmuar nga një qen i llojit pastor. Ngjarja ka ndodhur në Sarandë në ambientet e një biznesi privat. Gjithçka është filmuar dhe nga kamerat e sifgurisë që tregojnë se sulmi ka ndodhur më 16 prill. Sulejmani zbret nga automjeti i tij dhe qeni e sulmon menjehrë duke e kafshuar në këmbë. Në mes ndërhyn një tjetër person dhe tërheq qenin.

Sulejmani vijon të ecë duke çaluar dhe afrohet sërish tek makina e tij.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: