Luizi ndan super lajmin e mirë me ndjekësit :”Së shpejti vjen…

Ai tashmë është kryefjala e showbizit dhe çdo publikim i tij nuk mund të shpëtojë pa u bërë lajm. Së fundmi Luizi ka publikuar një story ku ka dhënë një lajm shumë të mirë për fansat që së shpejti do të vi më një projekt të ri. Ai nuk ka zbuluar më shumë nëse do të jetë projekt në muzikë,

film apo diçka tjetër.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: