E rëndë/ Nëna mbyt fëmijën 1 vjeç….

Nëna ka mbytur djalin e saj 1-vjeçar mëngjesin e kësaj të premteje. Ngjarja tronditëse ka ndodhur në Voghera (Pavia) të Italisë. Në momentin e tragjedisë, nëna 45-vjeçare ka qenë vetëm me fëmijën e saj të vogël në shtëpi, pasi partneri i saj ishte larguar për të shkuar në punë.

Rreth orës 09:00 gjyshja e djalit ka mbërritur në shtëpi ku ka parë tmerrin ,e sytë e saj. Ajo ka njoftuar menjëherë policinë dhe ambulancën, shkruan Ansa.

Për fat të keq 1-vjeçari nuk ka arritur të mbijetojë.

45-vjeçarja ka pranuar vrasjen e djalit të saj, e cila tashmë po mbahet në paraburgim. Sipas raportimit të policisë, për momentin ajo është në gjendje shoku dhe sapo të jetë në gjendje të mirë do të merret në pyetje.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: