Shkaktoi aksident dhe u largua nga vendngjarja/ Policia i ve prangat 42- vjeçarit nga Erseka: “Ishte i dehur në timon…

Specialistët e Trafikut Urban dhe Interurban të DVP Korçë arrestuan në flagrancë shtetasit: N. H., 42 vjeç, banues në Ersekë, Kolonjë, pasi duke drejtuar automjetin tip “Benz”, ka përplasur një automjet tjetër, ka shkaktuar vetëm dëme materiale dhe më pas është larguar nga vendi i ngjarjes.

Shërbimet e Policisë më pas kanë kapur 42-vjeçarin, i cili pas kryerjes së testit të alkoolit, rezultoi se drejtonte automjetin, në gjendje të dehur.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: