Monika Lubonja i ve flakën rrjetit ,sfidon vajzat e rreja me bikini(Foto)

Duket pa asnjë rrudhë, por nuk do besoni sa vite ka mbushur Monika LubonjaMonika Lubonja, një nga aktoret e preferuara të skenës shqiptare. Me imazhet që poston ajo na bënë të ditur se vitet për të janë vetëm numër.

Edhe pse në moshën 55 vjeçare, trupi i saj duket si i modeleve.

Pranë pishinës, Monika ka publikuar disa fotografi ku shfaqet super joshëse.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: