Pas Sarës Olta Gixhari puth në buzë edhe Dea Mishel(Video)

Së fundmi aktorja e njohur Olta Gixhari ka shpërndarë në rrjetin e saj social Instagram një video me ish-banoren e Big Brother Vip 2 Dea Mishel. Në videon e shpërndarë prej aktores ato duken shumë të afërta me njëra-tjetrën duke shkëmbyer puthje dhe ledhatime..

Por me sa duket kjo video nuk është gjë tjetër përvese një video nga shesh xhirimi i filmit më të fundit ku Olta Gixhari ka rol kryesor. Bëhet fjalë për filmin “Në kuadër të dashurisë” ku ajo po luan në krah të këngëtarit dhe fituesit të Big Brother Vip 2 Albania Luiz Ejllit.

Kujtojmë se vetëm pak ditë më parë, në ditëlindjen e saj, Sara Hoxha ndau një video ku puthej në buzë me Oltën.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: