Alfred Cako vazhdon me zbulimet e veta: “Rraca e bardhë do zhduket përmes një plani…

Alfred Cako ka bërë një deklaratë të fortë ditën e sotme tek “Rrethi Katror”. Ai tha se ekziston një plan i zi për të eleminuar një numër të madh të rracës së bardhë. Ai tha se kjo synohet të bëhet në një gjysëm ore, përmes sulmeve bërthamore.

“Plani i zi është që deri në vitin 2027 të rrafshohen dhe të zhduken qytetet e mëdha, ku kanë grumbulluar njerëzit me këto politikat e tyre.

Me goditje bërthamore, të zhduket Parisi, Londra, Amsterdami, Moska, dhe të ekzekutohen një numër i madh i rracës së bardhë, për një çerek ore, për një gjysëm ore”, tha Alfred Cako.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: