Tërmeti i fortë godet Greqinë, ja ku ishte epiqendra…

Një tërmet me magnitudë 4.3 Rihter ka goditur Greqinë këtë të hënë rreth orës 15:04 me orën lokale. Mediet greke raportojnë se tërmeti ndodhi në jug të ishullit Elafonisos .Sipas Emsc

thellesia ishte 10 kilometra.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: