Rra nga motori/ 36-vjeçari shqiptar humb jetën në Greqi….

Një aksident tragjik i ka marrë jetën një 36-vjeçari shqiptarë në Greqi. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 2 të mëngjesit në kilometrin e 49-të Kalamata. Mediat greke shkruajnë se se 36-vjeçari ka qenë duke drejtuar motoçikletën, por ka humbur kontrollin, për arsye të paditura dhe është përmbysur në rrugë.

Ndërsa policia ka nisur hetimet për zbardhjen e aksidentit.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: