Detektivja zbulon ‘sekretet’: “Ja si të zbuloni nëse ju tradhton partneri….

E ftuar në “E diell”, dedektivja Shkënda Lili ndërsa ka folur në rubrikën “Hëna apo Diell”, ka treguar disa nga sekretet se si mund ta dallojmë kur partneri, apo partnerja na tradhton. Fakti i përdorimit të shumtë të celularit, ajo e ka cilësuar si një tipar që përsoret si tek meshkujt dhe te femrat.

Nevina Shtylla: Na thuaj 3 tipare tipike që bëjnë meshkujt shqiptarë kur tradhtojnë, dhe 3 veprimet tipike të femrave?

Shkënda Lili: U pëlqe vetja shumë, kur e përdorin shumë telefonin, e bëjnë telefonin me kod. Te femrat, përdorimi i telefonit, te e mbajtura e vetes, tek e shkuara te shoqja herë pas here.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: