Çfarë i ka ndodhur? Marina Vjollca shfaqet me duart e fashuara…

Marina Vjollcës sot i ka ndodhur diçka e papritur. Moderatorja ka pësuar incident dhe është shfaqur me duart e fashuara. Marina ndau me ndjekësit në Instagram dy foto të duarve dhe shkruan: “Sa verë e bukur kjo”.

Pas mesazheve të shumta që ka marrë nga fansat e shqetësuar për gjendjen e saj, Marina ka treguar se është djegur me vaj. Ajo ka shtuar se momentalisht po trajtohet në QSUT dhe është pak më mirë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: