Leku bën namin, ‘fundos’ monedhat e huaja…

Sot më 24 korrik 2023, dollari amerikan blihet me 90.2 lekë dhe shitet me 91.5 lekë. Euro blihet me 100.6 lekë dhe shitet 101.5 lekë. Paundi britanik sot blihet me 115.4 lekë dhe shitet me 117.2 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 103.7 lekë, ndërsa në shitje me 105.2 lekë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: