Vdes në aksident me motor operatori i talentuar i ‘Stop’ dhe themelues i Vespa Club Tirana, Gert ’Çomi”

Një aksident i rëndë që ndodhi mbrëmjen e djeshme në një fshat në Përmet i ka marrë jetën operatorit të emisionit Stop, Gert Hoxha, në moshën 45-vjeçare. Ai ka lënë pas bashkëshorten dhe dy fëmijët, ndërkohë që përveç se një profesionist dhe detajit i kamerës, ai ka qenë dhe themelues i shoqatës së Vespës në Shqipëri.

Në lidhje me vdekjen e tij kanë reaguar dhe kolegët :

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: