Luizi i kushtoi këngë/ Kiara emocionon me dedikimin: “E jotja përgjithmonë…

Luiz Ejlli ka gati këngën e tij të re të titulluar “Kiara”. Dedikimin për partneren pritet ta bëjë publike këto ditë, e teksa ne presim, ai ka ndarë një pjesë të refrenit, ku përmendet emri i moderatores. Kiara, shpirtin ty ta fala dhe më doli fjala. Ti e di je thesari im, Kiara, shpirtin ty ta fala”, janë disa nga vargjet e këngës që pritet të publikohet së shpejti.

Në video shfaqet Luizi dhe Kiara, të cilët shkëmbejnë dhe një puthje në buzë. Moderatorja ka rishpërndarë videon, e krah saj i ka kushtuar disa fjalë dashurie Luizit.

“Faleminderit që më bën të lumtur çdo ditë. I uroj çdo gruaje një Luiz në jetën e tyre. E jotja përgjithmonë”

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: