‘Kiara, shpirtin ty ta fala’/ Luizi më i dashuruar se kurrë…publikon promon e këngës së re(Video)

Luiz Ejlli ka gati këngën e tij të re, që është një dedikim për partneren Kiara Tito. Prodhimin e ri muzikor, Luizi e ka promovuar përmes një videoje romantike, ku shfaqet krah moderatores. Kjo e fundit mban në qafë varësen që këngëtari i ka dhuruar gjatë qëndrimit në shtëpinë e “Big Brother VIP 2”. Çifti shkëmben puthje mes njëri-tjetrin, ndërsa videoja shoqërohet me këngën e fituesit të “BBV”.

Kiara, shpirtin ty ta fala dhe më doli fjala.

Ti e di je thesari im,

Kiara, shpirtin ty ta fala”, janë disa nga vargjet e këngës që pritet të publikohet së shpejti.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.


Na ndiqni: