‘Një pjesëtare e re i shtohet familjes’/ Arbana Osmani ndan lajmin e ëmbël më të gjithë….

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj pas një suksesi të padiskutueshëm me “Big Brother VIP”, aktualisht janë duke shijuar pushimet. Por sot çifti ka udhëtuar drejt Milanos pasi kanë marrë një lajm shumë të bukur. Arbana ka ndarë një foto ku tregon se partnerja e vëllait të Eduartit ka lindur vajzë. Duket se tashmë familja e madhe po mirëpret dhe një vogëlushe, të cilën e kanë quajtur Adea.

“Mirë se vjen Adea”, shkruan moderatorja ndërsa në një foto tjetër tregoi se kishte marrë rrugën për të takuar vogëlushen e porsalindur.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: