Lëkundje tërmeti në Korçë, ja ku ishte epiqendra…

Një tërmet i lehtë me magniture 2.6 balle ka rënë gjatë mëngjesit të sotëm në vendin tonë. Vetem 8 km ne verilindje te Korçës.

Thellesia ishte 15km.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: