‘Patjetër që po’/ Kjo mund të jetë banorja e “BBV 3…

Kanë mbetur edhe pak muaj deri në fillimin e “Big Brother Vip 3”. Fama e atij formati josh këdo që e merr një ftesë për të qenë pjesë e saj. E kështu ndodhi edhe me Eda Likën, ish-konkurrenten e “Përputhen”, e cila i tha po një oferte të tillë.

Teksa ishte e ftuar ditën e djeshme në “Se luan topi”, ajo u pyet se nëse do pranonte të ishte pjesë e një formati të tillë. Eda tha “po”, duke shtuar se ka një karakter që do pranonte të tilla emocione.

Kujtojmë se deri më tani nuk ka një datë konkrete se kur do nisë sezoni i ri i “BBV”.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: