Mediat greke ‘zili’ për Ksamilin/ Injorojnë vendodhjen e Dua Lipës: “Po pushon në Kosovë…

Këngëtarja e shqiptare me famë ndërkombëtare Dua Lipa po pushon në Jug të Shqipërisë në Ksamil. Ylli ka ndarë të tjera foto në Instagram, ku duket si një sirenë me një fustan të kuq të tejdukshëm. Këngëtarja me origjinë shqiptare duket se është duke shijuar bukuritë e vendit tonë, ndërsa në foto perëndimi i diellit duket mahnitës.

Në artikullin e medias greke ‘Protothema‘, nuk përmendet në asnjë moment që këngëtarja ndodhet në Ksamil, por shkruan se ndodhet në Kosovë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: