Olta Gixhari ngre temperaturat ne Capri/ Mahnit fansat me pozat hot me bikini…

Aktorja e njohur nga Durrsi, Olta Gixhari, është duke shijuar së fundmi disa ditë të mira pushimi. Dhe për t’u freskuar në të ngrohtin e verës, ajo ka zgjedhur ishullin Capri – një nga destinacionet më luksoze të Italisë. Aktorja e cila është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, nuk nguroi të ndante me ndjekësit e saj të shumtë disa fotografi dhe video nga pushimet e saj.

Imazhet përfshinin paraqitje të saj me bikini, në kuvertën e një jahti – teksa shijonte bukuritë ujore të Caprit.

Pëlqimet dhe komentet e shumta nga ana e ndjekësve të saj nuk kanë munguar –

shumica prej të cilëve e kanë komplimentuar për linjat e saj.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.


Na ndiqni: