Aksident i frikshëm në Prrenjas – Qafë Thanë/ Përplasen dy autobusë dhe një makinë…

Një aksident ka ndodhur në aksin Përrenjas-Qafë Thanë. Mësohet se në aksident janë përfshirë dy autobusë dhe një makinë. Nga ngjarja, dy persona kanë mbetur të plagosur janë jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë, policia ka shkuar në vendin e ngjarjes për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit, ndërsa dyshohet paraprakisht se shkak është bërë një parakalim i gabuar.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: