E rëndë në Vlorë/ U konfliktua në kancelari, 55-vjeçarin e vrasin me grushta…

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Vlorë, ku një 55-vjeçar ka humbur jetën pas një konflikti të çastit. Mësohet se viktima është se Armando Memshani, i cili ka humbur jetën pasi është goditur me grusht nga një tjetër person. Ngjarja ka ndodhur pranë Gjykatës së Shkallës së Parë në Vlorë, në ambientet e një kancelarie.

Bëhet me dije se viktima është konfliktuar me dy persona të tjerë, të cilët e kanë goditur dhe 55-vjeç ka humbur jetën.

Policia informon se ‘rreth orës 11:45, në lagjen “Hajro Çakërri”, në një qendër interneti, 2 shtetas janë konfliktuar me njëri-tjetrin dhe gjatë konfliktit shtetasi A. M., rreth 55 vjeç, për shkak të dhunës fizike (goditjeve me grushte), ka humbur jetën.

Shërbimet e Policisë kanë shkuar menjëherë në vendngjarje. Nga veprimet e shpejta është bërë identifikimi i autorit dhe vijon puna për kapjen e tij. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për sqarimin e plotë të rrethanave të këtij rasti’.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: