E rëndë /31-vjeçari trondit familjarët ,gjendet i pajetë në banesë, dyshohet se…

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në fshatin Pla, të Hasit, ku një 31-vjecar është gjetur i vrarë.

Njoftimi i policisë:

Më datë 15.10.2023, është gjetur i pajetë nga familjarët, në banesë, shtetasi, 31 vjeç, banues në fshatin Pla, Has, i cili dyshohet se është vetëvrarë me armë gjahu.

Në cilësinë e provës materiale është sekuestruar arma e gjahut, e cila posedohej me leje nga babai i 31-vjeçarit. Grupi hetimor, në drejtimin e Prokurorisë, vijon hetimet për përcaktimin e rrethanave të ngjarjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: