E rendë në Devoll/ Gjendet i pajetë një person pranë kufirit shqiptaro-grek…

Një person i pajetë është gjetur në afërsi të kufirit në fshatin Ponçarë të Devollit. Sipas informacioneve paraprake, ai nuk ka shenja dhune në trup, ndërsa trupi do të çohet në morg për ekspertizë.

Pritet identifikimi i këtij shtetasi, rreth 60 vjeçar, e më pas do të bëhen edhe hetimet mbi zbardhjen e rrethanave që kanë sjellë vdekjen e tij.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: