Blerim Destani,krah Robert De Niros ,legjenda bën Shqiponjën

 

Blerim Destani krah Robert De Niros, legjenda bën shqiponjën (Fotot).Aktori shqiptar.Blerim Destani ditën e sotme ka ndarë me të gjithë ndjekësit e tij në Instagram një foto krah aktorit mjaft të njohur, Robert De Niro.

Në foton e publikuar duket se Destani dhe De Niro kanë realizuar së bashku me duart e tyre formën e shqiponjës. “Me Robert De Niron-n në setin e flimit ‘Comeback Trail’. Një nga momentet më të mira të gjithë karrierës sime”, ka shkruar Blerim bashkangjitur fotos më të fundit.

Duhet thënë se babai i Blerim Destanit, një njeri i njohur i biznesit në Maqedoninë e Veriut, ka dhuruar 3 milionë euro për të prekurit nga tërmeti.

Advertisement