Vrasja e 8-vjeçarit/ Revoltohet Stresi … thirrje shtetit: “Tregoji vlerat, mostra të tilla të varen në litar”

Ngjarje e djeshme në Fier, ku një 8-vjeçar u vra dhe u gropos nga Klodian Çalamani, ka tronditur të gjithë opinionin publik.Të shumtë kanë qenë edhe personazhet e njohur që kanë reaguar të revoltuar.

“Tregojini vlerat shteti shqiptar: Mostra të tilla le të varen në litar. RIP Mateo”, ka shkruar reperi krahas fotos.