Çpo ndodh me Euron dhe dollarin ? Pësojnë rënien e papritur….

Dollari amerikan është blerë këtë të shtunë, 26 Nëntor me 111.7 lekë dhe është shitur me 113 lekë sipas kursit të këmbimit, duke treguar dobësim. Sakaq monedha evropiane Euro blihet me 116.3 lekë dhe shitet me 116.9 lekë, duke treguar gjithashtu dobësim. Paundi britanik sot blihet me 134.3 lekë dhe shitet me 135.5 lekë duke treguar dobësim.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.