E rëndë/ 45-vjeçari pëson arrest kardiak, rrëzohet nga motori dhe vdes…

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Lushnjë ku ka humbur jetën një 45 vjeçar. Mësohet se shtetasi Pajtim Kashari, teksa ishte duke qarkulluar me motor, ka humbur ekuilibrin dhe fatkeqësisht ka gjetur vdekjen, si pasoje e një arresti kardiak

Njoftimi i plotë:


Lushnjë / Informacion paraprak

Rreth orës 16:25, në lagjen “Kadri Qystri” Lushnjë, shtetasi P. K., 45 vjeç, duke drejtuar një motomjet, ka humbur ekuilibrin mbi motomjetin dhe për pasojë është rrëzuar dhe ka ndërruar jetë.

Paraprakisht dyshohet se shtetasi P. K. ha humbur ekulibrin mbi drejtimin e motomjetit për shkak të një arresti kardiak.

Pritet akti i ekspertit mjeko-ligjor për përcaktimin e shkaqeve të humbjes së jetës.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.