Jeton me vjehrrën dhe mamin në një shtëpi/ Blerina rrëzon mitin: “Fat i madh shumë është për mua…

Dietologia shqiptare Blerina Bombaj, sapo ka hedhur poshtë mitin se harmonia në një shtepi ku jeton me nënën dhe me vjehrrën nuk ekziston. Bombaj është mjaft aktive në llogarinë e saj në Instagram dhe ndan mjaft foto nga përditshmëria me familjen. Së fundmi ajo ka ndarë një foto krah nënës dhe vjehrrës. Ajo e quan veten me fat që jeton me mamin dhe vjehrrën në një shtëpi.

Ajo shkruan:


Te jetosh me mamin dhe vjerren ne nje shtepi eshte fat i madh per mua, e para se nuk jam ndare nga mamaje ime asnje sekonde, dhe e dyta se femijet e mi jane te bekuar me dashurine e dy nenave.

I detyrohem gjithcka mamase time qe me ka bere nje njeri te orientuar drejt vlerave, por i detyrohem shume edhe nena Lules qe me ka ndihmuar pa kushte dhe pa e prishur kurre zemren.”, shkruan Blerina Bombaj.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.