Armina Mevlani tregon si kujdeset për Sali Berishën, pas asaj që ndodhi: “I bëj kafen…

Secili është ndër emrat më të dëgjuar në fushën e tij, prandaj edhe raporti i tyre nuse-vjehrrë ka patur gjithmonë vëmendjen maksimale nga publiku. Po flasim për Armina Mevlanin dhe Sali Berishën. Në muajin shtator Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha mbajtën ceremoninë e tyre martesore e cila bëri bujë në media e rrjete sociale.

Në këtë ceremoni vërtetuam edhe njëherë deklaratat e Arminës se gëzon një raport shumë të mirë me prindërit e bashkëshortit. E ftuar së fundmi në “Më ler të flas” Armina nuk i ka shpëtuar pyetjeve për doktorin. E pyetur nëse ia bën kafen doktorit Armina ka thënë “


Po”. “Po, jo më larg se dje ja kam bërë kafen”, thotë ajo për vjehrrin.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.