“Kam djersitur si qen”/ Stresi tregon se si hoqi dorë nga droga…

Reperi i njohur Arkimed Lushaj, i njohur edhe si Stresi është një nga personazhet më të përfolura në Big Brother Vip Kosova. Brenda shtëpisë më të njohur në Kosovë, gjatë një diskutimi me banorët e tjerë ka treguar problemet që ka me drogën. Ai tregon se 10 ditë para se të futej brenda shtëpisë u shkëput prej saj, megjithatë kjo i solli probleme të tjera. Por që pa pasoja në shëndetin e tij.

“Ma nxjerr një njëri që e ka lënë direkt. Unë e kam lënë ditë pa ardhur këtu. Se këtu do isha djerësitur si qeni. Mu kanë desh 2 garderoba. Se rrobat të bëhen ujë prej sikletit,”-tregon Stresi.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.