Festimet e Vitit të Ri/ 15 të plagosur nga fishekzjarret, mes tyre 1 fëmijë në Pogradec dhe 2 në Fier

Nga festimet e fishekzjarrëve, janë lënduar 15 persona në të gjithë vendin. 12 prej tyre janë në Tiranë, 1 në Pogradec dhe 2 fëmijë janë paraqitur në spitalin e Fierit. Nuk ka pasur konflikte dhe as aksidente rrugore përgjatë orëve të para të vitit 2023.

Ndërkohë shërbimet e policisë kanë qenë prezent në sheshe e lokale ku u festua, në rruge e akse nacionale me makinat inteligjente.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.