Ilir Vrenozi: “Ata që festuan Vitin e Ri në Korçë, përfunduan duke ngrënë byrekë me gjizë!

Ilir Vrenozi është një nga personazhet më të njohur në rrjetet sociale, pasi çdo gjë e shpreh hapur dhe pa dorashka e më së shumti komenton zhvillimet politike në vend. Së fundmi Vrenozi ka publikuar nje video per Turistët që festuan Vitin e Ri në Korçë, pasi paguan hotelin 160 euro perfunduan duke ngrënë byrekë me gjizë


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.