Do t’i sekuestrojnë pasurinë/ Aktori Kolonjar për Kejvinën: “Më kujton nënën time edhe ajo te gjoksi i fuste paratë

Aktori Kolonjar shume i dashur per publikun Xhevahir Zeneli njihet per batutat e tij te shumta. Sa here qe e ftojne diku ai gjithmone spikat me humorin e tij duke shkaktuar te qeshura. E njejta gje ka ndodhur kur ai u ftua dikur ne “Xing” me Ermal Mamaqin. Kejvina Kthella e cila sot eshte pjese e Big Brother Vip ju afrua aktorit te njohur me nje veshje provokuese, nje dekolte te hapur tek pjesa e gjoksit. Pamja e saj terheqese beri qe Xhevahir Zeneli te niste me batuta….

Sapo pa Kejvinën, Xhevahir Zeneli tha: “Uau. Më kujton nënën time”, duke treguar se nëna e tij i fshihte lekët në gjoks.


“Mendon ti që femrat janë si vera? Sa më e vjetër të jetë vera, aq më e mirë bëhet”, ishte pyetja e Kejvinës për aktorin ?

Nderkohe SPAK ka kërkuar këtë të martë nga GJKKO që të konfiskohet një pjesë e pasurisë së Kejvina Kthjellës. Modelja e rrjeteve sociale është vënë nën shënjestër nga drejtësia për shkak të lidhjes së saj të dashurisë me Redjan Rrajën.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.