Fansat paralajmërojnë protestë të madhe në mbështetje të Luizit, ja ku do të mblidhen

Fansat e banorit të “Big Brother Vip”, Luiz Ejlli, kanë paralajmëruar protestë ditën e nesërme në mbështetje të tij, pas polemikave të shumta për sëmundjen e këtij të fundit. Ata kanë njoftuar se ditën e nesërme, në orën 13:00 do të mblidhen para shtëpisë së famshme të Big Brother, duke brohoritur: “Luiz, Luiz”, në mnyrë që të tregojnë mbështetjen e tyre për këngëtarin shkodran.

Ndonëse ai u sulmua nga banorët e tjerë të shtëpisë pas deklaratës së sëmundjes, fansat kanë treguar mbështetje të madhe për Luizin, i cili gjatë këtyre ditëve është bërë kryefjalë e medieve.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.