Kanosi me fjalë një shtetas ,procedohet penalisht 43- vjeçarja në Pogradec…

Specialistët e Seksionit për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Pogradec referuan materialet në Prokurori dhe filloi procedimi penal në gjendje të lirë për shtetasen K. B., 43 vjeçe, banuese në Pogradec, për veprën penale “

Kanosja”, pasi dyshohet se ka kanosur me fjalë, një shtetas.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.


Na ndiqni: