Luizi ,Oltës : “Shoqen tënde e bej çdo mëngjes. ‘Big Brother’ pritet të marë vendimin e papritur….

Dy ditët e fundit kanë qenë shumë të zhumrshme në shtëpinë e BBV, ku ka pasur debate me tone shumë të larta dhe ofendime mes banorëve. Protagonistët kryesore kanë qenë Olta dhe Luizi, ka qenë aktorja që ka provokuar vazhdimisht këngëtarin dhe ky i fundit ka reaguar.

Duke qenë se gjuha e përdorur nga Olta por edhe nga Luizi lë për të dëshiruar, produksioni do i dënojë të dy në primen e sotëm.


Nga ajo që mësohet dënimi do jetë ky: Olta dhe Luizi do qëndrojnë të dy bashkë në rulotë për një kohë të pacaktuar derisa t’i njoftojë “Vëllai i Madh”. Në rast se ndonjëri prej tyre nuk do pranojë, do humbë të drejtën e nominimit për sonte dhe do kalojë automatikisht në nominim për të shtunën.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.


Na ndiqni: