Luizi krijon këngë brenda ‘Big Brother’: “Mos e kruaj me mua se ju nxjerr nga shtëpia(Video)

Big Brother Vip ftoi banorët të organizojnë një spektakël kabare të premten duke zgjedhur pjesët që do të performonin. Këtë gje Ejlli e ka shfrytëzuar edhe për t’u frymëzuar për këngën e tij të re, duke përdorur edhe vijën melodike të operas që vetë Maestro do këndojë në kabare, për të nxjerrë një këngë që titullij fare mirë mund ta kishte “Mos e kruaj”.

Teksti siç mund ta merrni me mend është shumë i thjeshtë, me Luizin që i thotë Armaldos “mos e kruaj me mua se do të të nxjerr nga shtëpia”.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.


Na ndiqni: