Paga minimale do shkojë 400 mijë lek / Qytetarët :” As per brisqe sdo na dalin ,eshte vend që zotrohet nga batakçinjtë

Prej kohësh, figura te ndryshme po e shesin emigrimin si luks, por nuk e shohin, që nevoja për bukë i ka bërë shqiptarët të rrezikojnë edhe jetën për të ikur nga Shqipëria. Në një kohë kur në Shqipëri ka shpërthyer papunesia ndersa pagat qe te ofrohen ne privat nuk te ofrojne nje jetese normale , pyetja që shtrohet është

Tani që paga minimale do shkojë 400 mijë ,a do shkoni më në Gjermani ?


Ja disa prej komenteve në korcablog.com ;

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.


Na ndiqni: